08 лютого 2023, 18:54

ФДМУ діджиталізує перевірку та зберігання звітів про оцінку збитків бізнесу внаслідок війни

Пресслужба ФДМУ

ФДМУ впровадить експериментальний сервіс зі зберігання та рецензування звітів про оцінку збитків бізнесу внаслідок агресії рф. Про це розповіли заступники Голови Фонду державного майна Юлія Бєлова та Денис Шугалій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Голова НКЦПФР: Коли Україна переможе у війні, то нам не обійтись без ринку капіталів"

За їх словами, сервіс гарантуватиме підприємцям цілісність та коректність їхніх доказів у майбутніх міжнародних позовах проти рф.

Постраждалі підприємці зможуть самостійно завантажувати звіти про оцінку збитків на рецензування, а Фонд перевірятиме їхню відповідність Методиці про оцінку збитків внаслідок війни. Успішно перевірені звіти бізнес зможе використовувати як докази у справах про отримання компенсацій від країни-агресорки. Крім того, підприємці отримають безпечне хмарне сховище для своїх звітів – сервіс безстроково їх зберігатиме.

“Бізнес пересвідчиться, що оцінка їхніх збитків відбулась за процедурою Методики, а звіти коректні”, – наголошує Юлія Бєлова.

У грудні минулого року Мін’юст зареєстрував розроблену Фондом та Мінекономіки Методику оцінки обсягу збитків та упущеної вигоди внаслідок збройної агресії рф. ФДМУ рекомендує постраждалим підприємцям уже зараз замовляти оцінку за її процедурою. Що раніше ви проведете таку оцінку, то більше доказів зафіксуєте для міжнародного позову проти рф.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати