12 квітня 2021, 13:07

EVERLEGAL запускає програму юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку

EVERLEGAL

Нещодавно юридична фірма EVERLEGAL анонсувала відкриття власного напрямку сталого розвитку, в рамках якого компанія запустила програму юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Sustainability program - укр

Що це за програма, та кому буде цікаво долучитись до неї?

Юристи EVERLEGAL з’ясували, що сьогодні компанії та особи, які бажають створити або підтримати проєкт сталого розвитку найчастіше стикаються з двома найбільшими перешкодами:

  • браком підтримки з боку місцевої та державної влади та
  • недостатнім та неефективним рівнем законодавчого врегулювання

Компанія взяла на себе зобов’язання допомагати вирішувати ці питання, шляхом створення першої в Україні програми юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку.

Дана програма покликана підтримувати компанії та організації не лише в Україні, а і встаа усьому світі на шляху до їх активної реалізації сталих ініціатив. 

Взяти участь у програмі може будь-яка компанія, чи організація, яке веде свою діяльність у наступних секторах: відновлювальна енергетика, низьковуглецевий транспорт, низьковуглецеві будівлі, стале управління водними ресурсами та відходами, стале землекористування та зміни клімату. 

В свою чергу EVERLEGAL планує виділяти 1000 годин часу юристів у рік, на підтримку сталих ініціатив. Pro bono консультації компанії покривають велике коло юридичних питань, починаючи з консультування урядів, підприємств та громадських організацій щодо впровадження екологічно сталих ініціатив до їх політики, завершуючи представництвом та захистом інтересів у судах щодо перешкоджання реалізації даних ініціатив.

  • Звернутись за підтримкою можна на сайті компанії, заповнивши коротку форму. Окрім того, EVERLEGAL закликає інші компанії, які мають схожі цілі долучитися до програми у якості партнера, щоб разом сприяти сталому розвитку в усьому світі. 
  • Більш детально про програму ви можете дізнатись за посиланням.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати