12 травня 2021, 16:51

ETERNA LAW вітає нового партнера і керівника практики Government Relations Андрія Тростіна

ETERNA LAW

ETERNA LAW з радістю вітає Андрія Тростіна, який приєднався до команди 1 травня в якості партнера та керівника практики Government Relations.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Андрій Астапов, керуючий партнер ETERNA LAW, коментує: «Практика Government Relations допомагає будувати комплексні GR рішення направлені на досягнення як стратегічних, так і тактичних цілей клієнтів. Системний підхід до GR дозволяє формувати прозорий діалог з державними та місцевими органами влади, брати участь в розробці нового законодавства та забезпечувати сприятливі умови для розвитку бізнесу. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Андрієм у його новій ролі та переконані, що його глибока залученість в роботу фірми зможуть зміцнити наші позиції».

Досвід пана Тростіна включає в себе побудову комплексних GR стратегій на регульованих ринках, участь в розробці та реалізації нормативно-правових актів, а також здійснення ефективних заходів захисту бізнес інтересів компаній в діалозі з державними органами. Окрім того Андрій займався впровадженням систем протидії порушенням прав інтелектуальної власності та незаконній торгівлі, трансформацією бізнес-процесів та управлінням продажами на високо регульованих ринках.

До приєднання до ETERNA LAW, пан Тростін пройшов довгу кросфункціональну кар’єру в Philip Morris в Україні, Кавказі та Молдові - лідері одного з найзарегульованіших ринків. Зокрема займав посаду керівника в департаменті зовнішніх зв’язків, реалізовував проекти в фіскальній та регуляторній сферах та відповідав за протидію незаконнії торгівлі та порушенням прав інтелектуальної власності в Україні, Вірменії, Грузії та Молдові. Окрім того, Андрій керував відділами фінансів, продажів та проактивної комунікації продукції зі зниженним ризиком.

Олег Мальський, партнер ETERNA LAW, коментує: «У своїй новій ролі керівника практики GR, робота Андрія зосереджена на побудову ефективних комплексних GR стратегій; формування прозорого діалогу з державними органами; аналіз, розробку та супровід нормативно-правових актів; забезпечення медійного висвітлення бізнес-інтересів клієнтів тощо».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати