21 жовтня 2020, 17:45

ЕСКО-закупівлі: Кабмін підтримав законопроект

Урядовий портал

Уряд підтримав законопроект щодо відновлення ЕСКО-закупівель у бюджетній сфері. Відповідний проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації" схвалено на засіданні Уряду 21 жовтня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд виділив майже 90 млн грн для запобігання надзвичайних ситуацій у зоні відчуження".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що мета законопроекту - відновити ЕСКО-механізм у бюджетній сфері, на об’єктах державної та комунальної форми власності.

Законопроект, розроблений Міненерго та Держенергоефективності, є важливим технічним інструментом для приведення у відповідність Закону України щодо енергосервісу та нової редакції Закону "Про публічні закупівлі".

Так, прийняття законопроекту дасть "зелене" світло для запровадження численних нових ЕСКО-контрактів з метою підвищення енергоефективності шкіл, дитсадків та інших бюджетних установ.

Зокрема, укладання енергосервісних договорів (ЕСКО-механізм) є одним із ефективних інструментів підвищення енергетичної ефективності бюджетних установ. Механізм полягає в тому, що виконавець енергосервісу реалізує енергоефективні заходи, гарантує досягнення певного рівня економії енергоресурсів та повертає вкладені інвестиції за рахунок отриманої економії витрат на оплату спожитих паливно-енергетичних ресурсів та комунальних послуг протягом строку дії енергосервісного договору.

Нагадаємо, Уряд підтримав розвиток мультимодальних перевезень в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати