26 листопада 2020, 10:44

ЄС надасть Україні 25 млн євро фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації

Прес-служба Мінцифри

9,6 млн євро - перший фінансовий внесок, який отримає Україна у рамках проекту EU4DigitalUA. Він спрямований зробити урядову цифрову інфраструктуру функціональною і надасть підтримку в побудові надійної системи електронних послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Михайло Федоров: Запустимо е-лікарняні вже з 2021 року".

Естонська Академія електронного урядування (e-Governance Academy) керуватиме процесом імплементації та досягнення цілей.

Мінцифра з європейськими партнерами окреслили майбутні плани:

  • розробка інфраструктури для цифрового врядування;
  • модернізація державних електронних послуг;
  • розвиток кібернетичної безпеки і засобів захисту даних;
  • візуалізація інформації щодо доступу до широкосмугового інтернету в Україні;
  • продовження підключення основних реєстрів до системи обміну даними "Трембіта";
  • розробка загальнодержавного персонального ідентифікатора - державного; цифрового посвідчення особи і реєстру адрес реєстрації місця проживання громадян;
  • розробка електронних послуг на порталі Дія та в застосунку Дія;
  • смарт-Дія та розвиток довірчих послуг;
  • броадбенд платформа.

"Ми вдячні ЄС за підтримку цифрової трансформації України. Вже понад рік команда Мінцифри будує цифрову державу. Цифрова трансформація є ключем до реформи будь-якої сфери. Ми вже це продемонстрували на прикладі галузі містобудування та адміністративних послуг. Підтримка цифрової трансформації в Україні - це одночасно підтримка всіх ключових реформ і антикорупційної діяльності. Ми готові обмінюватись досвідом з іншими країнами та щодня вдосконалювати проекти, над якими працюємо. Завдяки допомозі ЄС Україна отримає більше якісних змін", - заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Мінцифра вже має успішний цифровий досвід співпраці з європейськими партнерами. Естонська Академія електронного управління ще з 2012 року здійснює реалізацію проектів з електронного врядування в Україні. Завершується проект egov4Ukraine, результатом якого є успішне запровадження системи "Трембіта" та "Вулику". Трембіта вже стала основою реєстрів країни. 

Нагадаємо, Дія.Бізнес і Академія ДТЕК запускають безкоштовні вебінари про управління фінансами для малого і середнього бізнесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати