23 травня 2023, 11:07

Енергетичний штаб розпочав підготовку до опалювального сезону 2023/2024 років

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Під головуванням прем’єр-міністра України України Дениса Шмигаля відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2023/2024 років. Про це повідомив Департамент комунікацій Секретаріату КМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як змінилися відносини боржників та кредиторів під час війни?".

Зокрема, очільник Уряду та члени штабу заслухали інформацію про стан підготовки до наступного опалювального сезону підприємств паливно-енергетичного комплексу, енергогенеруючих компаній та житлово-комунального господарства. На засіданні штабу було визначено, що на початок наступного осінньо-зимового періоду запас газу в сховищах має становити понад 14 млрд кубічних метрів.

"Готуємося до опалювального сезону вже зараз. Наша стратегічна мета – мінімізувати імпорт газу в Україну за рахунок збільшення власного газовидобутку. Розвиток внутрішньої біржової торгівлі газом також є невід’ємною складовою збереження інвестиційної привабливості цієї сфери", сказав Шмигаль.

Учасники засідання також обговорили ситуацію в галузі електроенергетики. Було дано доручення збільшити можливості експорту-імпорту електроенергії з Європейським Союзом.

Крім того, члени Антикризового енергетичного штабу погодили з усіма присутніми енергетичними підприємствами план відновлення до початку опалювального сезону 1710 МВт генеруючих потужностей. Також було дано завдання продовжити роботу з Енергетичним співтовариством для залучення 200 млн євро грантових коштів на ремонти енергообладнання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати