02 вересня 2015, 17:10

ДСІВ опублікує рішення Апеляційної палати, прийняті з 2011 року

Урядовий портал

Державною службою інтелектуальної власності України (ДСІВ) з метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності прийнято рішення про опублікування рішень Апеляційної палати, прийнятих з 23 вересня 2011 року (дата затвердження складу Апеляційної палати ДСІВ), повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Електронні копії рішень Апеляційної палати, прийнятих з вищезазначеної дати,  будуть розміщені на офіційному веб-сайті ДСІВ до 31 грудня 2015 року з урахуванням зворотної послідовності оприлюднення за роками з 2015 по 2011.

За словами Голови ДСІВ Алли Жарінової: «Публікація рішень, прийнятих Апеляційною палатою з 2011 року, - це черговий крок у напрямку забезпечення прозорості діяльності ДСІВ. Відкритий доступ до цих рішень дозволить бізнесу аналізувати практику застосування підстав для відмови у наданні правової охорони об'єктам інтелектуальної власності та з більшою вірогідністю оцінювати ризики відмови у державній реєстрації прав інтелектуальної власності».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати