24 листопада 2022, 16:47

«Доброчесна влада»: НАЗК запустило новий онлайн-курс про антикорупцію для публічних службовців

Преслужба НАЗК

Якщо ви хочете більше дізнатися про вимоги антикорупційного законодавства та про те, як бути доброчесним, вам допоможе новий онлайн-курс від Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) «Все про антикорупцію для публічних службовців»


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна: суд виніс вирок за державну зраду"

Про новий курс розповіли у пресслужбі НАЗК.

Він також буде корисним  уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції, які хочуть систематизувати свої знання. 

Це перший базовий курс в рамках комплексної програми з антикорупції «Доброчесна влада», що складатиметься з шести частин. Інші пять онлайн-курсів будуть спеціалізованими, призначеними для представників місцевого самоврядування, державних службовців, поліцейських, суддів, депутатів. 

З 23 листопада курс доступний на навчальній платформі Study.NAZK. Для його проходження необхідно спершу зареєструватися на цій платформі, зайти у розділ «Антикорупція та доброчесність для всіх», а потім обрати курс «Все про антикорупцію для публічних службовців»

Курс складається з 4 модулів, з яких ви більше дізнаєтеся про: 

  • суть корупції та доброчесності, види корупції, важливість Антикорупційної стратегії до 2025 року; 
  • поняття публічної служби, її види, а також відмінності державної служби від публічної; 
  • запобігання корупції на інституційному рівні – антикорупційні програми, роль уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, публічні закупівлі; 
  • вимоги до державних службовців – конфлікт інтересів і пов’язані з ним обмеження, декларування. Також окрему увагу присвячено темі викривання корупції.

Як відбувається навчання? 

Навчатися можна у будь-який зручний час. Відеолекції, завдання, додаткові матеріали будуть доступні для перегляду. 

Чи передбачено сертифікат про завершення курсу? 

Так, ви зможете отримати сертифікат за умови успішного складання тестів в кінці кожного з чотирьох модулів. Для цього вам необхідно відповісти правильно на щонайменше 80% запитань. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати