05 червня 2020, 12:25

До середини 2021 року поліцейський офіцер громади буде в кожному ОТГ

Прес-служба МВС України

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що наразі працює 190 поліцейських громади, які працюють у 10 регіонах України. Проект «Поліцейський офіцер громади» охоплює 251 територіальну громаду, в якій проживає 2 мільйони осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Реєстрація платників ПДВ - за новими правилами».

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

«Планується, що цей проект буде реалізовано на всій території держави, у всіх ОТГ, які будуть створені, але це питання також і фінансування. Зі сторони місцевих громад повинні бути профінансовані приміщення, а зі сторони Нацполіції оснащення, автомобілі, рації та інше. У нас є певний план, як ми будемо це все реалізовувати. Сподіваюся, що до середини наступного року поліцейський офіцер громади буде в кожному ОТГ», - підкреслив Арсен Аваков.

Так, минулого року МВС України дало старт новому проекту «Поліцейський офіцер громади». Мета проекту - забезпечення кожної ОТГ офіцером поліції. Поліцейський офіцер громади - це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади.

Нагадаємо, МВС введе консультації з держорганами щодо безпеки та контролю за перевезеннями.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати