06 серпня 2015, 15:28

До Хмельницького їде комісія Мінюсту з комплексною перевіркою виконання закону про люстрацію

Урядовий портал

Завтра до Хмельницького прибуває комісія Міністерства юстиції України з комплексною перевіркою виконання закону України про люстрацію в обласній державній адміністрації, районних державних адміністраціях, Державній фіскальній службі, податковій міліції і всіх органах державної влади. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час робочої поїздки до Хмельницького на нараді з керівниками ОДА регіону в четвер, 6 серпня, інформує Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Глава Уряду повідомив, що вже дав відповідні доручення.

Арсеній Яценюк підкреслив, що зміни в країні на макрорівні «асоціюються з новою поліцією, новим Бюджетним законодавством, фінансовою допомогою для країни».

Проте, за його словами, у людей просте питання – чому не провели люстрацію на місцях: «В Києві ми «почистили» Міністрів, заступників Міністрів, керівників департаментів. Але чому в конкретному районі якийсь корупціонер, який вже 10 чи 15 років сидить у районній чи обласній адміністрації, зараз «перемалювався» і далі там сидить?»

«Люди вимагають справедливості, і це загальні суспільні настрої в країні», - сказав Глава Уряду.

«Треба очистити систему, а не перемальовувати кольори і міняти партійні квитки», - наголосив Арсеній Яценюк.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати