08 січня 2021, 10:05

Для прибуття до Великобританії незабаром буде необхідний негативний тест на COVID-19

Незабаром від мандрівників з-за кордону до Великобританії можуть вимагати підтвердження, що вони пройшли негативний тест на коронавірус.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє веб-сайт BBC.

Департамент транспорту Великобританії (DfT) заявив, що цей захід є одним із декількох, які розглядаються для запобігання розповсюдженню Covid-19 через кордон Великобританії. «Додаткові заходи, включаючи тестування перед вильотом, допоможуть звести імпорт нових випадків до абсолютного мінімуму», - додали у відомстві.

Проте існує думка, що водії автоперевезень, що надходять через порти, будуть звільнені від цього обов’язку. Однак, за повідомленням DfT, повні деталі ще слід узгодити, і вони будуть викладені в установлений термін.

Спочатку Департамент повинен вирішити та домовитись про подальший шлях із Шотландією, Уельсом та Північною Ірландією для того, щоб пізніше зробити його всебічним щодо інших країн. При цьому прес-секретар заявив: «З новим штамом вірусу, що вільно розповсюджується в Південній Африці, і більш інфекційним варіантом, який вже поширений у Великобританії, нам потрібно зробити більше».

Ці заходи обговорювались, коли Борис Джонсон ввів третій національний локдаун в Англії, щоб запобігти перевантаженню системі медицини. Прем'єр-міністр зіткнувся з закликами посилити охорону кордону, щоб запобігти надходженню нових випадків, особливо пов'язаних із новими штамами.

Під час першого локдауну уряд висловився проти введення прикордонних обмежень, в той час як поширеність вірусу у Великобританії була досить великою, але експерти стверджували, що це мало допоможе знизити рівень зараження.

Однак пізніше міністра внутрішніх справ Пріті Пател звинуватили в тому, що він залишив «двері нації відчиненими» перед новими варіантами коронавірусу, що надходять до Великобританії з-за кордону.

Незважаючи на це, під час звернення прем’єр-міністра до нації та на прес-конференції поки що не було жодної конкретної згадки про посилення прикордонного контролю.

Секретар кабінету міністрів Майкл Гоув заявив, що в найближчі дні з’являться повідомлення про те, як уряд планує забезпечити безпеку портів та аеропортів. «Вже і так, є суттєві обмеження для людей, які в'їжджають у цю країну, і, звичайно, ми ще раз наголошуємо, що ніхто не повинен їздити за кордон», - сказав він.

В даний час особи, які прибувають з країн, які не звільнені за програмою «коридору подорожей», повинні бути на ізоляції протягом 10 днів. Але за схемою випробувань, представлених в грудні, цей час може бути скорочено, якщо у подорожуючого є негативний тест, з роблений протягом  п’яти днів після від’їзду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати