31 травня 2023, 13:36

Для фермерів розроблена онлайн-форма оцінки відповідності господарства вимогам отримання гранту

Пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України

Українські фермери, які планують подаватися на гранти, зможуть самостійно оцінити перспективи свого господарства, основні параметри свого проєкту та заяви для отримання гранту. Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада підтримала законопроєкт щодо реалізації права осіб з інвалідністю на працю".

Так, на сайті Мінагрополітики запрацювала відповідна онлайн-форма "Оцінка відповідності господарства вимогам отримання гранту для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства". 

Як зазначається, фермер, заповнивши онлайн-форму, отримає інформацію щодо того, чи можна отримати грант на заплановану культуру в його регіоні, чи правильно розраховано суму запиту гранту, чи є у Державному реєстрі сортів рослин, придатних для поширення в Україні, заявлений сорт садивного матеріалу тощо.

Онлайн-форма розроблена Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) та проєктом ЄС "Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики" (EU IPRSA).

Перевірити можливість отримання гранту можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати