31 березня 2020, 9:48

ДФС викрила факт експорту понад 300 тисяч медичних масок

Прес-служба ДФС України

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС спільно з працівниками Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито факт приховування фактичної вартості продажу понад 300 тис. одиниць медичних масок - типу FFP3 - та їх подальшого експорту до Іспанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Завищені ціни на медичні маски: АМКУ відкрив справу".

Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

Так, в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України встановлено, що службові особи підприємства - виробника медичних масок, діючи спільно з фізичною особою підприємцем та громадянином Китайської Народної Республіки, впродовж лютого-березня 2020 р. здійснили умисне ухилення від сплати податку з доходів фізичних осіб, військового збору та податку на додану вартість в особливо великих розмірах на загальну суму понад 15 млн грн.

У ході досудового розслідування було встановлено, що ринкова вартість медичних масок типу FFP3 складає 60 грн за одиницю. Однак, шляхом заниження об’єкта оподаткування, громадянину КНР їх було реалізовано за ціною 1,23 грн за одиницю.

Як зазначається, у подальшому з використанням схеми ухилення від проведення поглибленого митного огляду за рахунок того, що фактурна вартість зазначених товарно-матеріальних цінностей не перевищувала 10 000 євро, медичні маски було експортовано до Іспанії. 

Наразі, на підставі рішення Шевченківського районного суду м. Києва, тривають обшуки в офісних, складських та житлових приміщеннях фігурантів провадження.  

Нагадаємо, ВС визначив вимоги до правових актів, які породжують права та обов’язки осіб.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати