10 червня 2020, 13:18

Держспецзв’язку оприлюднило інформацію щодо захисту держінформаційних ресурсів у червні

Прес-служба Держспецзв’язку

Система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 54 835 підозрілих подій, що на 53% менше, ніж попереднього тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Співбесіди з кандидатами в прокурори САП розпочато. Хто претендує на посади?".

Про це повідомляє прес-служба Держспецзв’язку.

Так, переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується виявлення нестандартних протоколів або подій (50%), спроб мережевого сканування (34%), виявлення мережевого трояна (7%), веб-атак та спроб отримання прав адміністратора (по 4%).

При цьому система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 14 890 різних видів атак, що на 28% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість (99%) з них - це мережеві атаки прикладного рівня. Також було заблоковано 8 DDoS-атак, переважна більшість з яких - на сайти Офісу Президента України.

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала та опрацювала 2878 кіберінцидентів, що на 15% більше, ніж попереднього тижня.

Як зазначається, переважна більшість опрацьованих інцидентів належить доменній зоні UACOM (близько 98%). Основна кількість інцидентів стосується розповсюдження ШПЗ (94% від загальної кількості) та фішингу (3%).

У разі будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-телекомунікаційних систем інформуйте урядову команду реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA.

Нагадаємо, відсьогодні земельні ділянки реєструватимуть за новим принципом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати