14 січня 2021, 11:51

Держекоінспекція заборонятиме продаж неякісного пального

Прес-служба Держекоінспекції

Держекоінспекція в рамках ринкового нагляду за якістю пального вживатиме обмежувальних заходів, як то заборона продажу чи вилучення з обігу, у разі невідповідності паливно-мастильної продукції вимогам технічного регламенту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Близько 312 млн грн збитків зазнали ліси та рослинний світ протягом 2020 року, - Держекоінспекція".

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції.

Зазначається, що за результатами заходів прийматимуться постанови про застосування адміністративно-господарських санкцій та вживатимуться такі обмежувальні заходи у разі виявлення відхилень від вимог технічних регламентів:

- усунення неформальної невідповідності;

- тимчасова або повна заборона надання продукції на ринку;

- вилучення продукції з обігу, відкликання.

Голова ДЕІ Андрій Мальований підкреслив, що обрання обмежувального заходу для суб’єкта господарювання здійснюватиметься зважаючи на Методику, затверджену постановою Кабінету Міністрів України № 1407 (від 26.12.11). Інспектори згідно з цим документом оцінюватимуть рівень загрози, який може становити продукція для життєдіяльності людини.

Посадовець також зазначив, що цьогоріч інспекція перевірить понад 25 найменувань паливно-мастильної продукції (нафтопродукти, скраплений газ тощо) на відповідність вимогам безпечності.

Нагадаємо, Держекоінспекція буде розраховувати в 6 раз більші збитки за сильне забруднення земель.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати