23 червня 2020, 16:45

Держекоінспекція стягнула на користь держави суму збитків у розмірі 166 тисяч грн

Держекоінспекція

Державна екологічна інспекція з 12 по 18 червня 2020 р. провела 583 перевірки на 281 об’єкті державного нагляду (контролю), склала 601 протокол про адміністративні правопорушення. Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 167 тис. грн. До державного бюджету стягнуто 166 тис. грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "118 млн грн збитків нарахувала Держекоінспекція за вирубку лісу з кінця січня".

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook.

"За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 1 млн 738 тис. грн", - написав пан Мальований. За словами голови ДЕІ, загальна сума пред’явлених претензій складає 1 млн 86 тис. грн. Стягнуто збитків в добровільному та примусовому порядку на суму 391 тис. грн.

Посадовець додав, що найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання сталися в Дніпропетровській і Полтавській областях.

"За знесення дерев у полезахисній лісосмузі поблизу села Перемога Дніпровського району інспекція у Дніпропетровській області нарахувала збитків на суму 544 тис. 59 грн. Матеріали направлено до Новокодацького ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області.

За незаконну рубку дерев у смузі відведення Самари-Жоржівка-Колодяжне Шишацького району Полтавської області нараховано збитків на суму 702 тис. 108 грн. За незаконну рубку дерев в адмінмежах села Таверівка Чутівського району Полтавської області нараховано збитків на суму 667 тис. 604 грн. Матеріали направлено до ГУ НП в Полтавській області", - написав Андрій Мальований.

Нагадаємо, у 2019 р. ДЕІ перевірила 311 АЗС та оштрафувала порушників на 1,6 млн грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати