12 листопада 2020, 14:02

Держекоінспекція спільно з Інтерполом проводить розслідування злочинів проти природи

Прес-служба КМУ

Працівники ДЕІ спільно із Департаментом міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України взяли участь у міжнаціональній операції проти екологічної злочинності "Thunder 2020", організованій Інтерполом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це йдеться у повідомленні прес-центру КМУ.

Читайте також: "Держекоінспекція фіксуватиме екологічні порушення за допомогою аерокосмічної зйомки"

"Thunder 2020" - уже четверта з серії спецоперацій (перша відбулася 2017 року). Результат – вияв численних правопорушень проти довкілля та низка розслідувань і арештів по всьому світу. Подія об'єднала 103 країни, серед яких - США, Великобританія, Франція, Італія, Індія, Конго та інші", - розповів голова ДЕІ Андрій Мальований.

Очільник відомства уточнив, що в ході операції було затримано 699 правопорушників і вже висунуто принаймні одне "червоне повідомлення" INTERPOL. Подальші арешти та притягнення до відповідальності - після проведення глобальних розслідувань.

За словами голови ДЕІ результати "Thunder 2020" показують, що попри пандемію COVID-19 кількість злочинів проти природи неухильно зростає. Разом із тим, ефективність розслідування правопорушень в умовах карантинних обмежень була забезпечена спеціальними протоколами. Звітність про пошукові заходи надавалась в електронному вигляді, а керівники спецоперації керували діями правоохоронців в онлайн-режимі.

Загалом за час проведення "Thunder" вдалося вилучити тисячі одиниць незаконно добутих ресурсів та провести арешти тисяч підозрюваних у незаконній торгівлі тваринами та рідкісними рослинами.

ДЕІ долучилась до цього проекту в рамках співробітництва з Інтерполом, яке було розпочато в червні цього року.

Нагадаємо, Держекоінспекція розпочала співпрацю із WWF з розслідування злочинів проти дикої природи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати