31 липня 2020, 17:36

Держекоінспекція розпочала перевірку Дарницької ТЕЦ

Держекоінспекція

Через два тижні перевірки Державна екологічна інспекція повідомить про дійсний стан справ щодо дотримання екологічних норм на Дарницькій ТЕЦ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держекоінспекція підтримала законопроект про державний екологічний контроль".

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook.

"Державна екологічна інспекція проводить перевірку Дарницької ТЕЦ. Для оцінки впливу роботи Дарницької ТЕЦ на довкілля інспектори мають визначити ступень забруднення повітря, водних ресурсів і ґрунту на території підприємства та навколо нього. За результатами перевірки кияни отримають правдиві дані щодо кількості викидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище", - повідомив пан Мальований.

Голова ДЕІ нагадав, що за останній період інспектори ДЕІ чотири рази були не допущені до перевірки дотримання природоохоронного законодавства Дерницькою ТЕЦ. Наразі ТОВ "Євро-Реконструкція" надала письмові гарантії щодо допуску інспекторів ДЕІ до проведення позапланової перевірки. 

Андрій Мальований зазначив, що Дарницька ТЕЦ - найбільший стаціонарний забруднювач Києва. Підприємство працює як на вугіллі, так і на газу.

"Коли підприємство діє в межах дозволів, тоді немає чого приховувати. Директор ТОВ "Євро-Реконструкція" (Дарницька ТЕЦ) В’ячеслав Селіванов звернувся до ДЕІ, аби ми провели цю перевірку. Для проведення аналізів залучено лабораторні сили та засоби кількох регіональних підрозділів ДЕІ. Починається перевірка з вивчення документів, зокрема останнього припису ДЕІ. Інспекторів цікавить, які заходи з переобладнання ведуться, в якому стані знаходяться котлоагрегати, золошлаковідвал (так зване "озеро Гарячка"), водокористування, викиди в атмосферне повітря, поводження з відходами", - зазначив Андрій Мальований.

Нагадаємо, Держекоінспекція нарахувала близько 20 тис. доларів збитків природі від танкера "Делфі".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати