02 червня 2020, 11:53

Департамент містобудування та архітектури КМДА: як отримати будівельний паспорт

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Будівельний паспорт визначає вимоги до забудови, а його наданням займається Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які терміни видачі готівкових коштів під звіт?".

Про порядок отримання будпаспортів розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

Так, Департамент містобудування та архітектури КМДА також займається наданням будпаспортів. Такий документ необхідний, якщо ви будуєте:

- індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий чи дачний будинок, не вище двох поверхів і площею до 500 метрів квадратних;

- господарські будівлі і споруди, гаражі, елементи благоустрою та озеленення ділянки.

Щоб отримати будівельний паспорт, необхідно підготувати пакет документів, з якими потрібно буде звернутися до Центру надання адміністративних послуг.

"Для отримання будівельного паспорту потрібно, так само, як і для МУО, звертатись до ЦНАПу. От тільки перелік документів відрізняється. Для одержання будпаспорту необхідно надати:

1) заяву (зразок оформлення шукайте у додатку 1 наказу Мінрегіонбуду 103 від 05.07.11. "Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки");

2) засвідчену в установленому порядку копію документу, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію (державний акт на право власності на земельну ділянку, договір купівлі-продажу (дарування, міни) земельної ділянки та витяг з реєстру речових прав, та згоду співвласників (якщо об’єкт нерухомості належить кільком особам);

3) ескізні наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо) як правило, виготовляються на замовлення в архітектурних компаніях або власноруч;

4) проект будівництва (за наявності)", - пояснив Юрій Тацій.

Читайте також: "КМУ затвердив програму стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19".

За його словами, розгляд заяви та документів триває 10 днів, після чого Департамент або видає будпаспорт, або інформує про причину відмови. "Заява щодо отримання будівельного паспорту разом з пакетом документів розглядається впродовж 10 днів у Департаменті містобудування та архітектури. Після проходження строку ми або видаємо готовий документ, або ж інформуємо про причину відмови. В останньому випадку заявники мають уважно вивчити лист-відмову, виправити помилки у документах та подати їх у ЦНАП ще раз", - зазначив Юрій Тацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати