25 травня 2022, 12:07

Денис Монастирський: Сьогодні зареєстровано близько 20 тисяч воєнних злочинів

Урядовий портал

Сьогодні зареєстровано близько 20 тисяч воєнних злочинів. Про це вчора, 24 травня, повідомив Міністр внутрішніх справ України під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини», повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна розпочне етапне будівництво європейської колії, аби з’єднати українську залізницю з ЄС"

Щодо роботи поліції Міністр повідомив, що сьогодні вона супроводжує евакуацію та вантажі, чергує на блок-постах, виявляє диверсантів та воює. Рятувальники під обстрілами градів розбирають завали, дістають тіла загиблих, а також розміновують території.

«Виклик останнього місяця — захист Маріуполя. Це мужня команда гвардійців, поліцейських, прикордонників, морпіхів, які об’єдналися заради того, щоб ми могли організувати тут належну оборону. Сьогодні ми б’ємося за їхнє повернення», — наголосив Денис Монастирський.

Обговорили питання розмінування. За словами очільника, Уряд удвічі збільшив кількість піротехніків. МВС України залучає іноземних фахівців, а також іноземних партнерів щодо надання спецтехніки для розмінування.

Щодо виявлених та зареєстрованих воєнних злочинів в Україні Міністр сказав: «Фактично, сьогодні вся команда правоохоронної системи працює над розслідуванням воєнних злочинів. Їх сьогодні зареєстровано близько 20 тисяч, з них понад 13.500 тисяч зареєстровано саме співробітниками поліції».

Також він додав, що МВС України співпрацює і з міжнародними слідчими, і з іноземними прокурорами. Крім того, іноземні експерти засвідчують правильність висновків українських спеціалістів.

«Але хочу зазначити, що левову частку роблять наші правоохоронці. Які, власне, і складають основні матеріали для передачі в міжнародні інстанції для притягнення злочинців», — запевнив Денис Монастирський.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати