06 липня 2023, 17:24

ДБР завершило досудові розслідування щодо 24 зрадників та колаборантів з півдня України: деталі

Пресслужба ДБР

Державне бюро розслідувань завершило досудові розслідування щодо 24 осіб, які оформились на роботу до незаконно створених органів на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей. Обвинувальні акти направлені до суду, повідомила пресслужба ДБР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР: Засуджено посадовця, який вимагав з дружини загиблого бійця 150 тисяч гривень".

У ДБР зазначили, що наразі фігуранти переховуються від правосуддя.

Зокрема, до суду направлено справу щодо працівниці правоохоронного органу з Приморська Запорізької області, яка працює на окупантів та активно здає ворогу своїх земляків-патріотів. Наразі її обвинувачують за статтею державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Також завершено розслідування за статтями дезертирства та держзради й щодо колаборанта з Бердянська Запорізької області (ч. 4 ст. 408, ч. 7 ст. 111-1 КК України). Він вступив до окупаційного органу "увд" по Бердянську та Бердянському району та разом зі спецслужбами рф вилучав майно у місцевих мешканців.

До суду також направлено обвинувачення за статтею держзради (ч. 2 ст. 111 КК України) щодо двох працівників державної установи "Північна виправна колонія № 90» та ДУ "Дар’ївська виправна колонія (№10)". Вони добровільно працювали в Управлінні служби виконання покарань захопленої частини Херсонщини, що надалі увійшов до російського "фсин".

Крім цього, за статтями держзради до суду направлено обвинувачення щодо 19 громадян з Херсону, які почали працювати у незаконно створених окупантами міліційних органах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати