13 квітня 2024, 12:23

ДБР: Перед судом постане адвокатеса з Рівного, яка обіцяла "домовитися" про закриття справи

Пресслужба ДБР

Працівники ДБР за сприяння СБУ завершили досудове розслідування щодо адвокатеси з Рівного, яка хотіла надурити чоловіка на 7,5 тис. доларів США. Обвинувальний акт скеровано до суду, повідомила пресслужба ДБР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР затримало на хабарі у 30 тисяч доларів очільника та секретаря міської громади на Дніпропетровщині".

"Громадянин звернувся до неї за юридичною допомогою для своєї доньки. Вона була фігуранткою у справі щодо несанкціонованого втручання в роботу інформаційних систем (ч. 3 ст. 361 КК України) і їй могло загрожувати до восьми років в’язниці. Ця справа перебуває на етапі досудового розслідування.

Окрім юридичної консультації адвокатеса за 7,5 тис. доларів США пообіцяла поспілкуватися з "потрібними" людьми та посприяти у закритті справи, без доведення її до суду"– йдеться в повідомленні.

У ДБР повідомили, що жінка встигла отримати половину хабаря, а згодом перестала виходити на зв’язок. Наразі адвокатеса обвинувачується в закінченому замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище та шахрайстві, що завдало значної шкоди потерпілому (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 та ч. 2 ст. 190 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років із конфіскацією майна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати