15 серпня 2020, 11:47

ЦВК встановила форми виборчої документації на місцевих виборах

Прес-служба ЦВК

Центральна виборча комісія встановила 41 форму виборчої документації, рекомендовану для використання під час організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Рішення прийняте з метою сприяння політичним партіям та виборцям, які балотуються в порядку самовисування, у реалізації їх прав під час організації підготовки та проведення місцевих виборів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЦВК має усі підстави оголошувати вибори до районних рад, - роз’яснення".

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

При цьому у ЦВК зауважили, що зазначені форми мають рекомендаційний характер. А їх недодержання відповідними суб’єктами та іншими учасниками виборчого процесу таких виборів у разі зазначення у них передбачених Виборчим кодексом України відомостей не є підставою для відмови в реалізації прав відповідних суб’єктів.

Також затверджено середні норми видатків територіальних та дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Зазначені видатки стосуються, зокрема, оплати праці членів виборчих комісій, відшкодування витрат на утримання приміщень, транспортних послуг та виготовлення виборчих бюлетенів, бланків протоколів ДВК про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, інформаційних плакатів, іншої виборчої документації.

Окрім того, відповідно до вимог Виборчого кодексу України Комісія внесла зміни до складу низки територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 10 серпня 2020 року № 172.

Нагадаємо, ЦВК утворила та сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати