11 травня 2023, 16:16

ЦНАПи столиці відновлюють запис у застосунку "Київ Цифровий"

Пресслужба КМДА

Для покращення обслуговування Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) столиці відновлюють запис до установ у застосунку "Київ Цифровий". Тепер відвідувачі мають змогу забронювати зручний для них час і дату відвідування ЦНАПу, не виходячи з дому, повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Документи для укладення договорів про надання ЖКП у новій квартирі споживач може подати дистанційно".

Щоб записатись до ЦНАПУ через застосунок "Київ Цифровий", потрібно відкрити розділ "Адміністративні послуги" "Запис до ЦНАПу", вибрати послугу та зручний час візиту. Після цього користувач отримає цифровий номер в електронній черзі.

Як зазначається, за допомогою застосунку можна не тільки записатися на прийом у ЦНАП, але й отримати інформацію про доступні послуги.

Так, ЦНАПи в Києві пропонують 459 адміністративних послуг для мешканців столиці. Серед них – оформлення паспортів, реєстрація місця проживання, реєстрація транспортних засобів та багато іншого. Для зручності користувачів запис для отримання цих послуг доступний як на сайті ЦНАП, так і через застосунок "Київ Цифровий".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати