07 липня 2023, 12:27

CMS виступила юррадником ЄБРР щодо кредиту на суму 100 мільйонів доларів США

CMS

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв'язку з наданням кредиту на суму до 100 мільйонів доларів США українській групі компаній МХП (далі – МХП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


МХП є найбільшим виробником та експортером курятини в Україні. Це також провідний виробник м'яса птиці в Європі та один з найбільших виробників зерна в Україні. МХП використає ці кошти для підтримки виробництва та експорту основних сільськогосподарських товарів. CMS виступила юридичним радником ЄБРР з усіх питань англійського права, пов'язаних із кредитуванням.

Партнер практики банківського та фінансового права CMS Рафал Закшевський прокоментував цю подію: "Ми були дуже раді надати юридичні консультації ЄБРР щодо цього кредиту, який підтримає МХП у складних умовах, що в них продовжує працювати Україна. Аграрний сектор є ключовим для української економіки, а конфлікт вплинув на врожаї та експортні можливості країни. Фірма має неперевершені знання та практичний досвід в галузі англійського права в Центральній та Східній Європі, що дозволяє нам продовжувати допомагати ЄБРР у його місії з підтримки України".

Команда CMS працювала під керівництвом Рафала Закшевського та включала в себе Євгена Важинського (практика банківського та фінансового права).

Цей проєкт є новим у низці кредитів, щодо яких CMS консультувала ЄБРР. Впродовж останнього часу CMS консультувала ЄБРР щодо надання кредиту на суму 10,8 млн євро сербській компанії Stax Technologies, а також щодо інвестиції 75 млн доларів США в "зелені" облігації, випущені українською національною енергетичною компанією "Укренерго" на суму 825 млн доларів США.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати