26 травня 2022, 19:10

CMS виступила юридичним радником компанії FAS Energy у зв’язку з придбанням сонячної електростанції

CMS

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві виступила юридичним радником компанії FAS Energy щодо придбання сонячної електростанції в українського девелопера. Електростанція будується в Київській області, і її очікувана потужність становитиме 112 МВт. Дана трансакція є другою великою інвестицією FAS Energy в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Команда CMS надавала юридичні консультації щодо всіх аспектів трансакції, в тому числі з питань українського та англійського права у зв'язку з різними аспектами реалізації проєкту, будівництва, а також у зв’язку з отриманням дозволу на концентрацію та підготовкою трансакційних документів.

У складі основної команди CMS працювали Керуючий партнер Віталій Радченко (Практика енергетики та проектів), Старший юрист Мар’яна Саєнко та Юрист Ігор Павлюков (Практика корпоративного права).

Партнер Ольга Бєлякова (Практика конкуренційного права) консультувала щодо процедури отримання дозволу на концентрацію для трансакції за підтримки Старшого юриста Миколи Гелетія (Практика конкуренційного права).

Компанія FAS Energy була заснована у 2013 році як дочірнє підприємство групи компаній Fawaz AlHokair Group, яка здійснює свою діяльність у сфері відновлюваної енергетики у країнах Близького Сходу та за його межами.

Віталій Радченко, Керуючий партнер київського офісу CMS, так прокоментував цю подію: «Це важлива трансакція та яскравий показник довіри інвестиційної спільноти до України (навіть під час воєнного стану) та поступового відновлення її M&A активності. Ми раді забезпечувати юридичний супровід FAS Energy у зв’язку з їхньою другою масштабною інвестицією в Україні та сподіваємося на їхнє невпинне зростання та подальше розширення».  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати