06 вересня 2023, 16:32

CMS посилює київську практику енергетики та зміни клімату

CMS

Міжнародна юридична фірма CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang у Києві посилила свою київську практику енергетики та зміни клімату призначенням Богдана Шморгуна на посаду старшого юриста. Богдан є кваліфікованим українським юристом і має багатий досвід роботи у сферах енергетики, нерухомості, будівництва, природних ресурсів та комплаєнсу, як штатним юрисконсультом, так і в складі юридичних фірм.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Віталій Радченко, керуючий партнер київського офісу CMS, прокоментував це призначення: "Я надзвичайно радий вітати Богдана в нашій талановитій українській команді. Конфлікт, що триває з Росією, продовжує створювати виклики, але різні сектори української економіки залишаються стійкими, зокрема, енергетичний сектор залучає нові інвестиції та продовжує активну діяльність у сфері M&A. Знання та досвід Богдана зміцнять нашу існуючу енергетичну команду в Києві, і ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з ним".

Богдан прокоментував своє призначення: "Я дуже радий приєднатися до CMS. Фірма має неперевершену репутацію в енергетичному секторі та працювала над деякими з найзначущих угод останнього часу. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з командою та можливість забезпечувати юридичний супровід її клієнтам, адже ми всі продовжуємо працювати над відновленням економіки України та прагнемо до успішного майбутнього".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати