11 лютого 2019, 17:56

Чому акціонери воліють сьогодні бачити в аудиторах довірених радників

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Перехід аудитора від ролі лише одного з багатьох провайдерів послуг до статусу бізнес-радника, порадам якого довіряють інвестори, - це насамперед поліпшення відносин із клієнтом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Над чим потрібно працювати аудиторській фірмі, щоб заслужити довіру клієнтів".

Так, більш глибокі та довірливі партнерські відносини між аудитором та акціонерами компанії значно підвищують ймовірність того, що аудиторську фірму рекомендуватимуть бізнес-партнерам і знайомим, залучатимуть для роботи з іншими компаніями, що також належать відповідним власникам. Якщо інвестори з відмінною діловою репутацією довіряють бізнес-порадам власного аудитора, то це, безперечно, підвищує репутацію і самого фахівця.

Крім того, зазначені чинники сприяють зростанню клієнтської бази, забезпечують стабільні та високі доходи аудиторської фірми. Також зовнішній аудитор, до порад якого дослухаються, знання і професіоналізм якого цінують клієнти, отримує додаткове задоволення від своєї роботи. Зростає його внутрішня мотивація, що позитивно відображатиметься на ефективності роботи аудиторської команди.

Для того, щоб досягти статусу радника, вартого довіри, аудиторам потрібно:

  • об’єктивно розібратися, де вони перебувають на проміжку від корпоративного інспектора до радника;
  • побудувати дорожню карту, яка приведе аудит до бажаного статусу через управління достовірністю власних висновків, надійністю результатів роботи, побудову близьких і довірливих відносин, а також урахування інтересів компанії-клієнта.

Вже у статусі радника аудитори зможуть досягти вищої ефективності у своїй роботі, підвищити власну репутацію та розвинути нові навички власної аудиторської команди.

Нагадаємо, екзамен СМА міститиме питання щодо технологій та аналітики.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати