19 травня 2020, 16:49

Чоловіка засудили за надання завідомо неправдивих показань у якості свідка

Судова влада України

18 травня 2020 р. Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області ухвалив вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням громадянина Ф. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 384 (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) Кримінального кодексу України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС роз’яснив, які спори у сфері держзакупівель належать до юрисдикції адмінсудів".

Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Так, громадянин Ф., який був допитаним у якості свідка, у серпні 2016 р. у ході судового розгляду іншого кримінального провадження по обвинуваченню громадянина Б. за фактом завдання тяжких тілесних ушкоджень, свідок в суді присягнувся говорити правду, та надав завідомо неправдиві свідчення щодо фактичних обставин вчинення злочину на користь обвинуваченого Б., змінивши при цьому власні покази.

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області дослідив всі матеріали справи та визнав обвинуваченого Ф. винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 384 (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) Кримінального кодексу України і призначив покарання у виді 1 року 6 місяців виправних робіт із відрахуванням у дохід держави 20% його заробітку.

При цьому вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку впродовж тридцяти днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, ОАСК просять зобов’язати МОЗ розробити норми допуску українців до занять спортом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати