12 листопада 2019, 12:23

Чергове засідання РСУ відбудеться 22 листопада

Прес-служба РСУ

Чергове засідання Ради суддів України відбудеться 22 листопада 2019 р. у Києві у приміщенні ДСА України. Початок засідання - об 11:00. На порядок денний винесено 13 питань.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прокуратура не зобов'язана закривати справу щодо суддів ОАСК, - адвокат".

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Так, Рада обговорить питання:

1. Про призначення члена Кваліфікаційної комісії приватних виконавців і члена Дисциплінарної комісії приватних виконавців.

2. Про делегування представника Ради суддів України до складу постійно діючої комісії при Вищій раді правосуддя, предметом діяльності якої передбачається попередній розгляд матеріалів з питань, визначених ст. 130 Конституції України, пунктами 12-18, 20 ч. 1 ст. 3 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", статтями 146,147, 151 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", статтями 33, 37 Бюджетного кодексу України.

3. Про обрання трьох членів Ради суддів України до складу Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

4. Про внесення змін до Положення про помічника судді, затвердженого рішенням Ради суддів України від 18 травня 2018 р. №21 (зі змінами).

5. Про узагальнення пропозицій судів щодо Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України затвердженої наказом Голови Державної судової адміністрації України №814 від 20 серпня 2019 р.

6. Про приведення окремих положень Регламенту Ради суддів України у редакції, затвердженій рішенням Ради суддів України від 8 червня 2017 р. №36 у відповідність до Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів 16 вересня 2010 р. (зі змінами).

7. Щодо підстав направлення судді у відрядження для участі у заходах за бюджетні кошти.

8. Про надання консультацій Ради суддів України щодо визначення граничної чисельності суддів у судах.

9. Щодо проекту Правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя й транспортних засобів на їх територію.

10. Про погодження технічного завдання із модернізації веб-сайту Ради суддів України.

11. Щодо проекту Концепції побудови Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

12. Про заохочення.

13. Різне.

Нагадаємо, НАБУ повідомило судді з Сумщини про підозру.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати