16 жовтня 2019, 10:18

Чергове пленарне засідання Ради: що розглянуть сьогодні

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Сьогодні, 16 жовтня, відбудеться чергове пленарне засідання другої сесії Верховної Ради України IX скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "17 жовтня КСУ розгляне скасування адвокатської монополії".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, ВРУ продовжить розгляд у другому читанні проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування", №1008.

Також у другому читанні планується розглянути проекти законів "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби)", №0906, "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва", №1081 і три законопроекти, що стосуються діяльності ВРУ та народних депутатів.

Крім цього, ряд законопроектів планується до розгляду у першому читанні, серед яких проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України та визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" щодо прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності" і проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", проекти Законів "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за закупівлю за рахунок бюджетних коштів завідомо неякісних лікарських засобів".

У ВРУ розглянуть і питання щодо ратифікації: проект Закону "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA)", №0001, і два законопроекти щодо змін до законодавства у зв’язку із ратифікацією цієї Угоди.

Нагадаємо, військовий збір хочуть скасувати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати