16 вересня 2020, 10:00

Чергове пленарне засідання Ради 16 вересня: що на розгляді

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У середу, 16 вересня, згідно з порядком денним, відбудеться чергове пленарне засідання четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, на якому планується повторно розглянути Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" з пропозиціями Президента України, №3640.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВРУ рекомендує прийняти в цілому законопроект про розвідку".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Ряд проектів законів планується розглянути у першому читані, серед яких:

- "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі природного газу", №3176;

- "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства", №3717;

- "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо заходів, спрямованих на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії", №2389;

- "Про внесення змін до Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати", №3817

- "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення механізму справляння акцизного податку при реалізації тютюнових виробів)", №№ 30163016-13016-д;

- "Про приватну детективну діяльність", №3010 і 3010-1;

- "Про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян", №3911.

Також планується розгляд у першому читанні законопроектів, направлених на захист інтересів дітей, а також внутрішньо переміщених осіб.

У другому читанні планується розглянути законопроекти: "Про розвідку", №2412-д і "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України", №2051-1.

На цей день також заплановано розгляд проектів постанов, зокрема: "Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням", "Про зміни у складі Ради Національного банку України".

Окрім того, у порядку денному ряд ратифікаційних законів і Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо укладання Угоди між Міністерством фінансів України та Спеціальним комітетом кредиторів з реструктуризації зовнішнього боргу у 2015 році.

Нагадаємо, Рада планує унормувати допуск слідчих і прокурорів у зону ООС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати