14 грудня 2020, 15:08

Британська газета The Times сплатить адвокату збитки за наклеп

Національна газета Великобританії погодилася виплатити адвокату збитки за наклеп і сплатити судові витрати за результатами позову про неправдиві звинувачення в тому, що адвокат погрожувала постійними неприємностями, телефонуючи студенту юридичного факультету. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.      


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Спеціаліст з публічного права Барбара Хьюсон заявила, що її знеславила стаття газети The Times 2017 р., яка повідомляла про скаргу до регулятора про те, що Хьюсон чи хтось від її імені телефонував з погрозами. На підставі публікації газети Барбару Хьюсон, яка працює в адвокатській колегії з 1985 р., у грудні 2019 р. було відсторонено від роботи на 2 роки після того, як регулятор звинуватив її у професійних порушеннях. The Times також повідомляла, що подібна скарга на неї була подана до поліції Лестершира. Як виявилося у суді, ні колегія адвокатів, ні поліція Лестершира не розглядали такої скарги.

У своїй заяві газета The Times вказала: «Ми приймаємо запевнення пані Хьюсон, що твердження, висунуті в скарзі проти неї, не відповідають дійсності, погодились не повторювати їх і виплатити їй збитки за наклеп». Розмір винагороди про відшкодування збитків не розголошується.

Мирова угода відбулася незадовго до головного слухання справи про наклеп у Королівському суді. Барбару Хьюсон представляли Макс Кемпбелл та Елізабет Мейсон з лондонської фірми з питань наклепництва Brett Wilson LLP та Вільям Беннетт QC з 5RB. Times представляв адвокат Девід Прайс QC.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати