24 травня 2021, 17:44

Бізнес зазнає мільйонних збитків через невидачу марок акцизного податку нового зразка, - ЕВА

Європейська Бізнес Асоціація

Минулого року Кабінет Міністрів України запровадив нові види марок акцизного податку для вітчизняних та імпортних алкогольних напоїв з ухваленням Постанови №74. При цьому, була передбачена процедура обміну марок старого зразка на нові – Уряд зобов’язав Поліграфічний комбінат «Україна» виготовити, провести безоплатний обмін та доставку до 31 серпня 2020 року нових марок акцизного податку продавцям марок відповідно до кількості прийнятих від них для знищення марок попереднього зразка.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нове регулювання заганяє в "тінь" тютюновий ринок, - ЕВА"

Втім, як повідомляють представники Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями Європейської Бізнес Асоціації, на сьогодні безоплатну видачу нових марок акцизного податку взамін повернутих попереднього зразка фактично не було забезпечено.

Вже протягом дев’яти місяців бізнес не може домогтися виконання норм Урядової Постанови №74, не зважаючи на попередні звернення до Міністерства фінансів України та Державної податкової служби України. При цьому, кількість невиданих марок акцизного податку нового зразка сягає більше 6 мільйонів штук, що в грошовому еквіваленті складає понад 1 мільйон гривень.

З проханням посприяти врегулюванню ситуації та забезпечити виконання норм Постанови №74 в повному обсязі, Асоціація звернулася з офіційним листом до Прем’єр-міністра України. Бізнес-спільнота наполягає на виконанні зобов’язань щодо видачі марок акцизного податку нового зразка. Сподіваємося, що у найближчий час цю процедуру вдасться розблокувати!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати