24 січня 2022, 17:45

БЕБ викрило керівництво АЗС в ухиленні від сплати податків на суму понад 26 млн грн

Пресслужба БЕБ

Детективи БЕБ в межах досудового розслідування кримінального провадження, за процесуального керівництва прокурорів ОГП, викрили директора та головного бухгалтера великої мережі автозаправних станцій в ухиленні від сплати податків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ визначило концепцію розбудови власної IT-інфраструктури"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідством встановлено, що компанія створила документальну видимість продажу нафтопродуктів та скрапленого газу контрагентам для перепродажу. Фактично реалізація товарів здійснювалась кінцевим споживачам за допомогою паливних карток тощо, без відповідного декларування. В результаті такого порушення до бюджету не було сплачено податків на суму понад 26 млн грн.

За результатами інформаційно-аналітичної діяльності, проведення комплексу слідчих та процесуальних дій, співробітники Бюро зібрали беззаперечні докази умисних дій з ухилення від сплати податків керівника та головного бухгалтера. Відповідна судово-економічна експертиза підтвердила суми завданих державі збитків

Під час досудового розслідування фігурантам справи повідомлено про підозру, відносно них обрано запобіжні заходи у вигляді застави та особистого зобов’язання, а також вручено обвинувальний акт.

Зібрані матеріали досудового розслідування направлено до суду.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчинення злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати