01 жовтня 2022, 14:33

БЕБ у Києві зупинило діяльність 5 закладів нелегального грального бізнесу

Пресслужба БЕБ

Співробітники Бюро економічної безпеки України викрили та зупинили діяльність 5 закладів, в яких здійснювалася незаконна діяльність у сфері грального бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Гральному бізнесу хочуть заборонити перебувати на спрощеній системі оподаткування"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Детективи БЕБ встановили, що група осіб організували заклади азартних ігор на території м. Києва та провадили діяльність без отримання відповідної ліцензії.

Гральні заклади працювали протягом тривалого часу без створення юридичної особи та відповідно без сплати податків. Така діяльність призвела до ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.

За результатами санкціонованих обшуків за адресами, де знаходилося 5 нелегальних закладів, вилучено 110 комплектів комп’ютерної техніки та інші технічні засоби, які використовувалися у протиправній діяльності. Наразі триває оцінка завданих державі збитків та вилученого майна. Планується проведення експертизи вилучених речових доказів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, за порушеннями передбаченими ст. 203 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) та ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) здійснюється детективами Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати