12 квітня 2024, 17:10

БЕБ повідомило про підозру двом керівникам операторів державних лотерей

Пресслужба БЕБ

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили службових осіб відомих компаній-операторів державних лотерей. Підозрювані,  користуючись офіційними статусом, додатково проводили азартні ігри в мережі Інтернет без відповідних ліцензій. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ на Одещині викрило мережу з продажу підробленої техніки та аксесуарів"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Зазначається, що для цього вони залучили підконтрольні компанії та на базі своїх сайтів легальних операторів українських лотерей незаконно організували й проводили азартні ігри та букмекерську діяльність у мережі інтернет, замаскувавши їх під державні лотереї. Жодних ліцензій на проведення  діяльності з організації азартних ігор у мережі Інтернет чи букмекерської діяльності згадувані фірми не мали. 

Для поповнення балансу ігрового акаунту в незаконному онлайн казино (букмекерській діяльності та інших азартних іграх) використовувався міскодинг та Р2Р-перекази. Тобто зарахування коштів  відбувалося у вигляді підміни призначення платежу або звичайного переказу між рахунками фізичних осіб замість передбаченого законом поповнення на рахунок компанії з кодом 9406 - "державні лотереї". 

Детективи БЕБ повідомили про підозри двох службових осіб підприємств у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 203-2 Кримінального Кодексу України, а саме в організації та проведенні азартних ігор без відповідної ліцензії, вчинених за попередньою змовою групою осіб. 

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжних заходів.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора України, оперативний супровід - працівники Служби безпеки України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати