03 червня 2022, 13:06

БЕБ арештувало 86 млн грн на банківських рахунках підприємства

Пресслужба БЕБ

Співробітники Бюро економічної безпеки України в ході слідства встановили, що службові особи підприємства з іноземними інвестиціями, що здійснювало імпорт та продаж вантажних автомобілів на території України, організували схему ухилення від сплати податків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На Черкащині упереджено розтрату понад 20 млн грн. бюджетних коштів"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Підприємці здійснили передачу 47 одиниць імпортованої автомобільної техніки підприємствам-дилерам, загальною вартістю близько 105 млн грн. лише за підписання актів прийому-передачі.

У податковому та бухгалтерському обліку зазначені операції відображені не були, також не було здійснено реєстрацію податкових накладних.

У ході проведення слідчих та розшукових дій в офісних приміщеннях зазначеного підприємства вилучено документи та чорнові записи.

Ухвалою суду накладено арешт на автомобілі орієнтовною вартістю 220 млн грн. Крім цього арештовано банківські рахунки підприємства, на яких знаходиться 85,9 млн грн.

Досудове розслідування кримінального провадження, що здійснюють співробітники БЕБ, за процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора триває.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати