27 листопада 2023, 11:30

Базу знань НАЗК удосконалено: що нового

Пресслужба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запустило оновлену Базу знань. Про це повідомила пресслужба НАЗК.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Трьох грецьких компаній-перевізників виключили з переліку міжнародних спонсорів війни".

Крім сучасного дизайну, який розроблено на основі клієнтського досвіду та побажань користувачів, НАЗК удосконалює пошукову систему – тепер результати пошуку ставатимуть точнішими.

Як зазначається, База знань тепер підтримує версійність та історичність. Наприклад, у розділі "Декларування" можна переглянути чинні роз’яснення із заповнення декларацій, а також повернутись до тих, які втратили чинність.

"Подальші зміни та доповнення до роз’яснень, які НАЗК вноситиме на основі законодавчих змін та запитів користувачів, вноситимуться до Бази знань із забезпеченням можливості перегляду попередніх редакцій роз’яснень Це допоможе тим, хто відстежує зміни, які відбуваються в процесі зміни правил декларування, конфлікту інтересів тощо, а також громадським активістам, які переглядатимуть декларації публічних службовців за попередні звітні періоди. В деяких роз’ясненнях тепер можна буде переглянути відеоінструкції. Наразі це стосується попередніх версій роз’яснень про декларування, проте надалі відеоінструкції можуть з’являтись і в інших розділах", – ідеться в повідомленні.

Також покращено можливість залишати відгуки та зауваження про кожен окремий пункт роз’яснень. Користувачі можуть поставити йому оцінку від 1 до 10 та залишити коментар про причину тієї чи іншої оцінки. Як зазначається, відгуки користувачів можуть безпосередньо впливати на функціонал Бази знань та зміст роз’яснень.

Про технічну помилку можна повідомити за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати