11 березня 2022, 15:12

Банкам спрощено зарахування готівкових коштів для придбання військових облігацій

Пресслужба НБУ

Національний банк на період дії воєнного стану спрощує окремі вимоги щодо перевірки джерел походження готівкових коштів у разі проведення банками фінансових операцій  для придбання облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації”.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Усі інші заходи у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення мають вживатися  банками відповідно до вимог Закону України “Про запобігання та протидію (легалізації) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” та інших нормативно-правових актів, прийнятих на виконання цього закону.

Відповідне рішення затверджено постановою Національного банку України від 11 березня 2022 року № 47 “Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 27 лютого 2022 року № 25 та виконання окремих вимог законодавства з питань фінансового моніторингу у зв’язку з уведенням воєнного стану”.

Постанова набирає чинності з 11 березня 2022 року та діє протягом періоду дії Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” та діє на період дії Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”.

Нагадаємо, що раніше Національний банк на період дії воєнного стану спростив окремі вимоги щодо перевірки джерел походження готівкових коштів  у разі проведення банками фінансових операцій, спрямованих на  підтримку Збройних Сил України, а також операцій з зарахування коштів благодійної допомоги, спрямованої для забезпечення підтримки найуразливіших категорій населення, на рахунок Міністерства соціальної політики України, відкритий Національним банком.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати