09 серпня 2022, 18:47

Балтійські країни зупиняють видачу росіянам віз та закликають припинити туризм із росії

Латвія повністю зупиняє видачу віз росіянам на невизначений термін, а Естонія не видаватиме росіянам візи і дозволи на проживання, необхідні для навчання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Східна Європа вимагає суду над комунізмом"

Посольство Латвії в росії на невизначений термін призупиняє прийом заяв на отримання віз для громадян російської федерації. Виняток становитимуть випадки в'їзду на похорон близьких родичів. Про це йдеться у повідомленні посольства Латвії.

латвія

Уряд Естонії вирішив обмежити можливості громадян росії клопотати про тимчасовий дозвіл на проживання або візи з метою навчання в Естонії. Про це йдеться на вебсайті уряду Естонії. Окрім цього, вносяться поправки до введених санкцій, згідно з якими реєструвати короткострокову роботу в Естонії громадяни росії та білорусі зможуть лише за наявності візи, що видана Естонією.

Також Прем'єрка Естонії Кая Каллас  закликала припинити видачу туристичних віз росіянам до ЄС. Вона зазначила, що поїздки до Європи – це привілей, а не право людини. "Авіасполучення з росією припинено. Це означає, що поки країни Шенгенської угоди видають візи, тягар несуть сусіди росії — Фінляндія, Естонія та Латвія. Час припинити туризм з росії", — написала Каллас.

естонія

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати