14 квітня 2020, 12:07

Baker McKenzie в США знижує зарплати на 15%

The American Lawyer

Вчора одна з найбільших юридичних фірм у світі за кількістю юристів та доходом Baker McKenzie оголосила про зниження зарплати в деяких північноамериканських офісах через економічні наслідки пандемії коронавірусу. Всім, окрім дольових партнерів, скоротять виплати на 15%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд розробляє ряд програм по збереженню робочих місць, – Петрашко".

Як знизять зарплату дольовим партнерам, не зазначено, але, за повідомленням юрфірми, скорочення для них буде більшим, ніж всім іншим працівникам компанії. Зменшення зарплати не торкнеться тих юристів та персоналу, які отримують менше 100 тис. дол. на рік.

"Всі ми відчуємо деякий короткотерміновий біль, але в перспективі вжиття цих дій - це найбільш розумний спосіб перейти через дану кризу з найменшими втратами для наших людей та клієнтів", - заявив CEO Baker McKenzie в Північній Америці Колін Мюррей.

Фірма очікує, що скорочення триватиме з 1 травня до кінця 2020 р., але заявила, що рішення не остаточне.

Канадським юристам Baker McKenzie (фірма має один офіс у Торонто) скоротять зарплати на 10%. Місцеві політики запобігають будь-якому скороченню в Мексиці, де фірма має 5 офісів.

За інформацією The American Lawyer.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати