13 липня 2020, 17:09

Астерс виступає консультантом корпорації щодо фінансування "Ниви Переяславщини" на суму 20 млн доларів

Астерс

Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК) у зв'язку з наданням кредиту на суму до 20 млн. доларів США компанії "Нива Переяславщини", провідному виробнику свинини в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Довгостроковий кредит від МФК буде спрямований на фінансування оборотного капіталу компанії з метою запобігти потенційним проблемам з постачання ресурсів для виробництва м’яса через пандемію COVID-19, тим самим підтримуючи внутрішню продовольчу безпеку в Україні. "Нива Переяславщини" є клієнтом МФК з 2015 року. Окрім цієї угоди, Астерс також виступала юридичним радником МФК щодо її другої інвестиції у компанію "Нива Переяславщини" у 2018 році.

Цей проект є важливою частиною стратегії МФК, спрямованої на розширення потенціалу аграрного сектору України і підвищення значення ролі країни в забезпеченні продовольчої безпеки. Починаючи з 2004 року, МФК виділила понад 3,3 мільярда доларів США на довгострокове фінансування широкого портфеля проектів в Україні та впровадила широкомасштабну консультативну програму.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати