05 березня 2021, 15:18

Астерс приєднується до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA

Астерс

Астерс стала першою українською юридичною фірмою-підписантом Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Ініціативу впроваджують UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та експертна організація “Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності”.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


8 march Підписавши Декларацію, фірма взяла на себе зобов'язання заохочувати співробітництво задля розширення прав жінок, запровадити гендерно чутливі підходи у своїй діяльності, створити умови для гідної праці та рівної зайнятості, а також сприяти запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів. Серед підписантів Декларації – понад 30 провідних компаній та організацій, що ведуть діяльність в Україні (зокрема, ЕВА, Nestle, Mondelez, METRO, Danone, GlobalLogic та ін.).

Принципи гендерного паритету вже давно закріплені у внутрішніх політиках Астерс. Фірма підтримує проект з популяризації гендерної рівності "Наука – це вона". Також Астерс бере участь в ініціативі WINS (Women Initiative to Network Success) глобальної мережі юридичних фірм Lex Mundi.

"Формування суспільства, де кожна людина може реалізувати свій потенціал – це відповідальність кожного з нас. Залучення приватних компаній, які є роботодавцями для сотень і тисяч людей, продиктовано часом та сучасними викликами. Ми раді вітати серед підписантів Декларації найбільшу українську юридичну фірму Астерс – об’єднуючи наші зусилля, ми робимо ще один крок до досягнення рівноправного майбутнього", – зазначає Хайме Надаль, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

"Рішенням Генеральної Асамблеї ООН 8 Березня визнано Міжнародним днем боротьби за права жінок і в усьому світі цей день має на меті привернення уваги до питань гендерної нерівності", – зазначає Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. "Підписавши Декларацію, ми об'єднуємо зусилля з іншими провідними українськими компаніями та маємо на меті підвищення уваги суспільства до важливості впровадження гендерного паритету та протидії домашньому насильству".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати