03 жовтня 2023, 10:02

Asters посилює практику міжнародного арбітражу та судових спорів з приєднанням радника Андрія Стеценка

Asters

Asters рада повідомити про приєднання Андрія Стеценка до команди практики міжнародного арбітражу та судових спорів на посаді радника.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Андрій має понад 10 років досвіду роботи в українській юридичній фірмі та українському офісі міжнародної юридичної фірми. Він супроводжує клієнтів в міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах, транскордонних спорах, а також має досвід представництва клієнтів в міжнародних арбітражах за різними арбітражними регламентами, зокрема ICC, SCC, ICAC, LCIA, UNCITRAL та ICSID. Він брав участь у низці інвестиційних арбітражів, представляючи інтереси як іноземних інвесторів, так і держав.

Андрій отримав ступінь LL.M у сфері міжнародного комерційного арбітражу Стокгольмського університету. Він також навчався в Академії міжнародного комерційного арбітражу в Кельнському університеті та Міжнародній школі арбітражу при Університеті імені Генріха Гейне в Дюссельдорфі. Він є членом Асоціації правників України, Української Арбітражної Асоціації та Групи молодих практиків арбітражу.

Співкеруючий партнер та керівник практики міжнародного арбітражу та судових спорів Asters Олексій Дідковський коментує: "Кількість клієнтської роботи та калібр проєктів практики міжнародного арбітражу та судових спорів зростає. Ми раді вітати нового радника, адже його експертиза, досягнення та досвід безумовно посилять команду та сприятимуть її розвитку".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати