13 грудня 2021, 16:52

Asters консультує МФК щодо фінансування муніципального проєкту в Україні на суму 13,7 млн євро

Asters

Asters виступила українським юридичним радником Міжнародної фінансової корпорації (МФК), члена Групи Світового банку, щодо надання фінансування на суму 13,7 млн євро місту Кривий Ріг, найбільшому індустріальному центру в Україні з населенням майже 630 тис. осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Інвестиції складаються з 10,2 млн євро власного фінансування МФК та 3,5 млн євро у формі змішаного фінансування від Фонду чистих технологій. Фінансування буде спрямовано на модернізацію міського транспорту та  покращення стану навколишнього середовища. Для цього місто закупить 15 нових трамваїв та оновить існуючі, а також розробить транспортний план для популяризації альтернативних видів транспорту.

Проєкт є одним із кількох завершених та поточних проектів з муніципального фінансування, які супроводжує Asters. Над ним працювала команда практики банківського та фінансового права у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристок Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати