25 липня 2023, 12:51

Asters консультує компанію "Агросем" у зв'язку із залученням фінансування від ЄБРР на суму 9,6 млн євро

Asters

Asters виступає юридичним радником української сільськогосподарської групи компаній "Агросем" у зв'язку із залученням фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на суму 9,6 млн євро.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Кошти кредиту будуть використані на розширення залізничного термінала біля українсько-польського кордону, будівництво зерноперевалювального і контейнерного комплексу із загальною пропускною спроможністю понад 400 тис. тонн на рік. Це допоможе покращити транспортне сполучення України з країнами ЄС та розвинути альтернативні експортні маршрути, які були суттєво порушені через повномасштабне вторгнення Росії.

Над проєктом працювала команда практики банківського та фінансового права Asters у складі партнера Романа Степаненка та старшого юриста Олексія Лацька.

Група компаній "Агросем" входить до першої п’ятірки дистриб’юторів добрив, сільськогосподарської техніки та засобів в Україні. Вона також займається вирощуванням і трейдингом сільськогосподарських культур та має власний залізничний термінал у Львівській області на заході України.

Asters — найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм. Asters та її юристи постійно отримують визнання провідних міжнародних рейтингів, зокрема Chambers & Partners, The Legal 500 EMEA, IFLR1000, GAR1000, GCR100, The Lawyer, Best Lawyers, Who’s Who Legal.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати