17 січня 2022, 11:13

Asters — юридичний радник Vitol щодо продажу 50% акцій у Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited

Asters

Asters виступила юридичним радником з питань українського права Arawak Energy Ukraine B.V., дочірньої компанії групи Vitol, в угоді щодо продажу 50% акцій у Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited газовидобувній компанії Geo Alliance Group Limited. Юридична фірма Slaughter and May супроводжувала угоду в якості міжнародного радника клієнта.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Asters надала комплексні юридичні консультації з питань українського корпоративного, антимонопольного, банківського та фінансового права, зокрема щодо підготовки договору купівлі-продажу акцій та інших транзакційних документів.

Над проєктом працювали старший партнер Армен Хачатурян, партнери Ярослав Петров та Олексій Пустовіт, радники Олена Радько та Максим Терещук.

Vitol — найбільший у світі незалежний трейдер енергоносіїв, який щорічно відвантажує понад 350 млн тон нафти. У 2020 році доходи компанії склали 140 млрд доларів США/

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати