17 грудня 2021, 12:50

Asters — юридична фірма 2021 року в Україні за версією Who's Who Legal

Asters

У 2021 році Who's Who Legal, один з найавторитетніших міжнародних юридичних рейтингів, відзначає Asters "Юридичною фірмою року в Україні". Фірма отримує таке високе визнання 4 рік поспіль, починаючи з 2018 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Asters консультує МФК щодо фінансування муніципального проєкту в Україні на суму 13,7 млн євро"

Результати рейтингу формуються на основі відгуків клієнтів та колег по ринку, а також залежать від кількості рекомендованих юристів у практиках, що досліджуються. У 2021 році 34 юристи Asters отримали визнання у понад 20 практиках. 

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: "Кілька років поспіль ми отримуємо звання найкращої юридичної фірми в Україні від провідних міжнародних рейтингових агенцій — Who's Who Legal та The Lawyer European Award. Звісно, мета нашої роботи — не звання чи титули, але вони свідчать про те, що інновації фірми, якість роботи та лідерство на ринку відзначаються на міжнародному рівні. Це надихає ставати краще, робити більше для клієнтів та утримувати провідні позиції на ринку ще багато років".

Список фірм, які отримали визнання Who's Who Legal 2021 у своїх юрисдикціях, доступний за посиланням.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами у Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Фірма отримала визнання "Юридична фірма року в Україні" за версією The Lawyer European Awards у 2020 та 2021 роках.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати