22 квітня 2019, 17:52

Архітектори, проектувальники та експерти повинні обов’язково мати вищу освіту, - Мінрегіон

Прес-служба Мінрегіону

Для отримання кваліфікаційних сертифікатів відповідальні виконавці робіт - архітектори, інженери-проектувальники, інженери технічного нагляду та експерти - повинні обов’язково мати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра та стаж роботи за фахом не менше 3-х років, що підвищить якість контролю будівельних робіт.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Щоденно у Києві реєструється 180 кримінальних правопорушень".

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, зазначає прес-служба Мінрегіону.

Так, норма міститься у Законі №2020-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності", який сприяв підвищенню позиції у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за компонентом "Отримання дозволів на будівництво".

"Мінрегіоном був розроблений важливий Закон щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності, який сприяв покращенню якості контролю робіт у будівництві, а саме встановив обов’язкову вимогу щодо наявності вищої освіти для отримання кваліфікаційних сертифікатів архітекторами, проектувальниками, інженерами технагляду та експертами. Відтепер вони повинні обов’язково мати вищу освіту не нижче бакалавра та стаж роботи за фахом від 3-х років. Це підвищить якість контролю в будівництві, а отже, і якість об’єктів, що будуються", - розповів пан Парцхаладзе.

Нагадаємо, відтепер у столиці можна буде перевірити точність нарахування тарифів ЖКГ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати